Риболовний пластилін Кукурудза

Пластилін для риболовлі REALFISH
- інноваційний продукт із вмістом високоенергетичних інгредієнтів, оброблених за спеціальною технологією. Ця еластична та густа маса не вимагає додавання води та повністю готова до використання. Пластилін добре ліпиться і міцно тримається у кормаку. Завдяки тривалому ефекту, що палить, пластилін утворює в точці лову солодку, кольорову хмару пронизану аттрактивними речовинами, саме вони і приваблюють рибу з далекої відстані. Інноваційний пластилін REALFISH розроблений для лову коропа, карася, линя, ляща та іншої прісноводної риби у різних умовах.

Способи використання
1. Використовується як прикормка для наповнення кормаків і годівниць різних типів і конструкцій.
2. Використовується як насадка для лову на волос. Кульки потрібного розміру заготовте заздалегідь, ретельно їх висушивши, отримайте розчинні бойли, що пилять.
3. Може застосовуватися як насадка при різних видах риболовлі. Потрібно відламати шматочок пластиліну та обліпити їм гачок, надавши насадці потрібну форму.

  • "Солодка кукуруза"
  • Пластилін жовтий і має солодкий запах кукурудзи. Цей універсальний аромат як магнітом притягує до точки лову рибу і подобається практично всім видам мирної прісноводної риби.
Про нас
Улови
Лин

На прикормку Лин-карась упіймав линків на Дніпрі

Риболовля порадувала

Ловив на Десні на прикормку Реалфіш, всіх обловив, прикормка порадувала.